Proč zvolit copywriterku Stanislavu?

Námořníci mají nízké ceny

Hledáte levné texty, kde cena nebude na úkor kvality? Vaše hledání je u konce, jsem tady pro vás! Zaručuji vám kvalitní články snadno a expresně. Vše, co pro to musíte udělat, je napsat mi, k jakým účelům bude text určen, zda má vyzdvihnout prodej konkrétního produktu nebo právě sháníte zajímavý slogan pro vaši firmu. Připište také klíčová slova, která má text obsahovat a požadovaný rozsah v NS.

Loď s nákladem textů je vždy včas v přístavu

Stalo se vám, že jste si s někým domluvili spolupráci, ale nedostalo se vám domluveného textu včas? To se vám u mě nestane! Vždy máte jistotu, že vám text připluje do vašeho přístavu ve smluveném termínu. Pokud vím, že za dobu, kterou jste si určili, nejsem schopna texty dodat, vždy vám to včas oznámím. Je na vás zda se posléze domluvíme na náhradním termínu, nebo se poohlédnete po jiném copywriterovi. Na což máte samozřejmě právo!

Spokojenost je pro námořníky velmi důležitá

Velmi mi záleží na spokojenosti každého našeho zákazníka. Na svých textech si zakládám a zákazníkovi do poslední tečky plním veškeré jeho požadavky, na kterých se předem dohodneme. Pokud však ani přesto nebudete s mými texty plně spokojeni, nic neplatíte! Proto se nebojte plout oceánem textů právě se mnou.

Chcete více ukázek z mé práce? Nahlédněte do mého osobního portfolia, kde uvidíte výběr těch nejzajímavějších zakázek. Bude i ta vaše mezi nimi?

Psaním lodního deníku to všechno začalo

Zajímá vás, jak jsem začala psát a zamilovala se do tohoto druhu komunikace? Nebo jak jsem byla zasvěcena do světa copywritingu? Přečtěte si můj deník. Naleznete zde zajímavé články, které vám pomohou v oblasti copywritingu, SEO i podnikání na internetu.

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, zda využít mých služeb, mám pro vás připravený unikátní e-book ZDARMA, který vám s vašim rozhodováním určitě pomůže. Stáhnout si jej můžete zde.