Co o mě říkají mí zákazníci?

Psaní se věnuji už více jak deset let. Začalo to psaním smyšlených příběhů, krátkých povídek, které se přenesly do prvního blogu. Tehdy jsem zjistila, že je to něco, čemu bych se chtěla věnovat i v budoucnu. Psala jsem fantasy příběhy pro svůj blog, ale také na portál pro další začínající autory, jako jsem já.

Tam jsem získala svou první zpětnou vazbu na svou tvorbu.

„Tak to je pěkně napsané…“ Zuzka
„Jen tak dál, ty to někam dotáhneš.“ Blizi

Teprve dva roky zpátky jsem se začala věnovat copywritingu. Psát pro někoho jiného, na dané téma mě naplňovalo, přinášelo mi to radost a učila jsem se díky tomu spoustu nových věcí.

Založila jsem si pár nových blogů, kde píši o svém volném čase. Většinu času však věnuji tvorbě pro své zákazníky, kterým přináším ze svého přístavu kvalitní a poutavé texty podle jejich přání.

Dnes už se mé portfolio, které mělo na začátku jen pár textů, o hodně rozrostlo. Na kontě mám více jak 650 publikovaných textů.

Věnuji se psaní o bydlení, módě, kosmetice, zdravém životním stylu, podnikání a marketingu, ale také blogování, ve kterém jsem se nejvíce shlédla.

Psát recenze na kosmetiku nebo knížky, připravovat články o novinkách z oblasti módy, nebo tipy na skvělé výlety, to je to, co mě naplňuje.

copywriterka Stanislava

Nový článek z portfolia